You are here: Start Wydarzenia sportowe

Wydarzenia sportowe

Powiatowe Mistrzostwa w Piłce ręcznej 2018

Drukuj PDF

Z nowym rokiem szkolnym zaczęły się zawody sportowe. W dniu 18 października 2018 roku drużyna chłopców pod opieką nauczycielki wychowania fizycznego pani Doroty Piechotka, wyruszyli na podbój powiatu. Mistrzostwa Powiatowe w Piłce Ręcznej, które odbywały się w Tolkmicku, po zaciekłej walce zdobyli brązowy medal. Gratulujemy i chłopcom i trenerce.

Zawody Lekkoatletyczne

Drukuj PDF

18 maja uczniowie z naszego Gimnazjum pod okiem swoich nauczycielek wychowania fizycznego - pani Małgorzaty Jabłońskiej i pani Doroty Piechotki wzięli udział w Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych. W skoku w dal I miejsce zdobył Dawid Brzeziński, II miejsce Jakub Bajorek. W pchnięciu kulą II miejsce zdobyła Aleksandra Kłosińska. II miejsce w skoku wzwyż wywalczył Dominik Jankowski, a w rzucie oszczepem III miejsca zdobyli Zuzanna Wrzesińska i Mateusz Wiśniewski. W punktacji generalnej chłopcy zajęli III miejsce, a dziewczęta zaszczytne miejsce IV. Oprócz zwycięzców szkołę reprezentowali - Alicja Balawender, Klaudia Noch, Aleksandra Górska, Anna Hryniszyn, Martyna Trojanowska, Radosław Wiśniewski, Miłosz Nazaruk, Oliwier Wyskwar, Bartosz Siudek, Jakub Tuzimek, Krystian Slipaczuk, Marcin Hofman, Przemysław Sokół.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów .

Eliminacje koszykarskie

Drukuj PDF

Dnia 9.11.2016r. reprezentacja Gimnazjum uczestniczyła w Powiatowych eliminacjach w Koszykówce dziewcząt. Po zaciętej walce pokonała drużynę z Młynar 32:16 oraz drużynę z Gronowa Górnego 28:18. Dziewczęta w składzie Ilona Rogowska, Karina Dzikiewicz, Natalia Glazik, Edyta Wrzesińska, Weronika Adamowicz, Joanna Wilińska, Martyna Trojanowska, Klaudia Noch, Anna Hryniszyn będą walczyły o mistrzostwo powiatu z drużyną z Pasłęka. Trenerem zespołu jest Małgorzata Jabłońska.

Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Ręcznej

Drukuj PDF

Dnia 27 października 2016 r. reprezentacja dziewcząt naszego gimnazjum wywalczyła I miejsce w Powiecie w Piłce Ręcznej. Szkołę reprezentowały - Ilona Rogowska, Karina Dzikiewicz, Natalia Glazik, Edyta Wrzesińska, Nikol Frontczak, Klaudia Noch, Martyna Trojanowska, Anna Hryniszyn, Alicja Balawender, Joanna Wilińska, Alicja Witkowska, Aleksandra Piepiórka, Weronika Adamowicz. Trenerem naszego zespołu jest pani Małgorzata Jabłońska.

II miejsce wywalczyły dziewczęta z Tolkmicka,

a III dziewczęta z Nowakowa.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Zdjęcia w galerii.

Jesienne Biegi Sztafetowe

Drukuj PDF

12 października 2016 roku w Elblągu odbyły się Powiatowe Jesienne Biegi Sztafetowe. Po zaciętej walce dziewczęta zajęły II miejsce. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Patrycja Wieczorek, Martyna Trojanowska, Karina Dzikiewicz, Ilona Rogowska, Natalia Glazik, Edyta Wrzesińska, Alicja Balawender, Anna Hryniszyn, Klaudia Noch, Nikol Frontczak, Edyta Just.