You are here: Start

Ostatni bal gimnazjalny

Po raz ostatni w murach naszej szkoły odbył się bal ostatnich klas gimnazjum. Ten uroczysty wieczór, rozpoczął się o godzinie 18:00 w dniu 14 czerwca 2019 roku od tradycyjnego polskiego tańca - POLONEZA, którego przepięknych figury i prawidłowych kroków uczyły uczniów nauczycielki wychowania fizycznego panie Małgorzata Jabłońska i Dorota Piechotka. Po owacjach na stojąco od zebranych na hali sportowej rodziców, uczniowie słowem i piosenką podziękowali swoim rodzicom, nauczycielom i wychowawcom za trud włożony w ich wychowanie. Następnie rodzice podziękowali pani dyrektor Annie Wróblewskiej oraz paniom Anetcie Witkowskiej i Alinie Okrucińskiej - wychowawczyniom klas. Pani dyrektor życzyła swoim uczniom cudownej zabawy. Po części oficjalnej wszyscy udali się na przygotowany przez rodziców poczęstunek i oddali się wesołej zabawie. 

Drukuj PDF

Copyright © Strona Gimnazjum w Gronowie Elbląskim 2019

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.