You are here: Start

Najlepsi z najlepszych

Spotkaliśmy się po feriach zimowych na pierwszym apelu rozpoczynającym II semestr roku szkolnego 2018/2019. Był to wtorek 5 dzień lutego na godzinach z wychowawcą cała społeczność szkolna zebrała się na dolnym holu szkoły. Tematem przewodnim apelu było wręczenie wniosków stypendialnych dla najlepszych uczniów w zakończonym pierwszym semestrze. Szczególne wyróżnienie z rąk pani dyrektor szkoły Anny Wróblewskiej i pani sekretarz gminy Jadwigi Pliszki otrzymali dwaj uczniowie z gimnazjum - Jakub Barankiewicz i Adrian Wróblewski obaj uczniowie z klasy III B. Gratulujemy chłopcom tak wspaniałych wyników w nauce i życzymy wszystkim uczniom powodzenia w nowym semestrze bieżącego roku szkolnego.


Drukuj PDF

Copyright © Strona Gimnazjum w Gronowie Elbląskim 2019

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.