You are here: Start

Podsumowanie I semestru

Bardzo szybko i niepostrzeżenie dla wszystkich minął pierwszy semestr roku szkolnego 2018/2019. Wszyscy uczniowie spotkali się w czwartek, 17 stycznia 2019 roku, w hali sportowej naszej szkoły na apelu podsumowującym pracę uczniów. Pani dyrektor Anna Wróblewska wraz z panią wicedyrektor Anitą Stecyk przedstawiły wyniki klasyfikacji semestralnej. W naszej szkole mamy dwie klasy gimnazjalne o łącznej liczbie 42 uczniów. Wśród nich znalazły się osoby, które zasłużyły na wyróżnienie za osiągnięte wyniki w nauce. W klasie III A, której wychowawczynią jest pani Anetta Witkowska najwyższą średnią uzyskała Aleksandra Ziemińska - 4,81, w klasie III B, której wychowawczynią jest pani Alina Okrucińska najwyższe średnie uzyskali następujący uczniowie: Adrian Wróblewski - 5,38; Jakub Barankiewicz - 5,25 oraz Alicja Witkowska - 4,94. Wszyscy uczniowie za swoje nienaganne zachowanie otrzymali najwyższą notę z zachowania - wzorową. W klasach gimnazjalnych znaleźli się również uczniowie, którzy nie opuścili ani jednej godziny w ciągu semestru i oni otrzymali gratulacje i dyplomy za 100% frekwencję na zajęciach w szkole, a są to Daria Bendyk z klasy III A, Jakub Błażko, Daria Furmańska oraz Adrian Wróblewski z klasy III B.

 Wyróżnionym gratulujemy, a wszystkim uczniom życzymy udanych, a przede wszystkim bezpiecznych ferii zimowych

Drukuj PDF

Copyright © Strona Gimnazjum w Gronowie Elbląskim 2019

Template by Joomla Templates & Darmowe szablony Joomla.